Witam, dziękuje za odwiedzenie mojej strony

photo.jpg
Zgodnie z oczekiwaniami rynku Rada Polityki Pieniężnej postanowiła utrzymać stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie. Główna wynosi w dalszym ciągu 2 proc. To najniższy poziom w historii.
Stopy procentowe będą nadal utrzymywać się na poziomie:
- referencyjna 2,00 proc. w skali rocznej,
- lombardowa 3,00 proc. w skali rocznej,
- depozytowa 1,00 proc. w skali rocznej,
- redyskonta weksli 2,25 proc. w skali rocznej.
Gdy brałem kredyt mieszkaniowy w złotówkach, to znajomy brał we frankach. Braliśmy podobne kwoty i on się ze mnie śmiał, że biorę w złotówkach i płacę kilkaset złotych miesięcznie większa ratę. Przez ładnych kilka lat płacił mniej i zaoszczędził kupę kasy. Teraz jak franek poszybował do góry, to rozpacz, protesty żądania pomocy od państwa. To ja teraz też powinienem protestować i żądać zwrotu tych pieniędzy, które przepłaciłem płacąc większe raty w złotówkach?
Tylko lichwiarskie pożyczki po 20-25%/rok (normalne banki). Nie wspomnę o para bankach gdzie pożyczki kosztują dużo, dużo więcej. Lichwa, lichwą pogania... Później już tylko komornicy mają żniwa. A komisja nadzoru finansowego, prezydent i rząd mają to głęboko w d...e.
Większość banków to faktycznie złodzieje. Stopy w dół od długiego czasu a RRSO najwyższe w historii. Faktem jest, że oprocentowanie kredytów nie jest wysokie ale nadrabiają prowizjami i opłatami przygotowawczymi. A bryl w tym wiedzie niejaki Aliorbank. To już jest złodziej nad złodziejami. Reklamuje się z oprocentowaniem 5 % a jak przyjdzie co do czego to RRSO 30%
02/04/2015 13:36:26
arkaszkat
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one